آموزش کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک با مرکز تلفن

آسیاتل

 آسیاتل چیست؟

سرویس آسیاتل راهکار تلفن ثابت آسیاتک است که از طریق سیپ ترانک یا سیپ یوزر برای کاربران این امکان را فراهم می آورد که تمامی ارتباطات تلفنی خود را بر روی بستر اینترنت و با پروتکل VoIP برقرار کنند و با هر شماره تلفنی در ایران و جهان تماس گرفته و از کیفیت بالای مکالمات لذت ببرند. برای کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک همراه ما باشید.

سیپ ترانک آسیاتک به چه صورت واگذار می شود؟

باید دقت داشته باشید شرکت آسیاتک سرویس تلفن ثابت خود را برای اتصال به مرکز تلفن به دو صورت واگذار می نماید. در حالت اول مشترکینی که کمتر از 8 کانال (مکالمه همزمان) نیاز داشته باشند نیازی به معرفی آی پی استاتیک ندارند و با استفاده از یوزر و پسورد ارائه شده می توانند از طریق پهنای باند آسیاتک به شبکه ریجستر شوند.

در حالت دوم مشترکینی که بیشتر از 8 کانال یا مکالمه همزمان نیاز داشته باشند بایستی مراحل بیشتری را پیگیری کنند که یکی از آنها اعلام آی پی استاتیک سرور ویپ می باشد.

سرشماره استانی آسیاتک 9101 و 9130 می باشد. همچنین برای خرید سیپ ترانک آسیاتک کلیک کنید. در ادامه راه اندازی سیپ ترانک آسیاتک با مرکز تلفن های مرسوم مانند استریسک، الستیکس، ایزابل و مرکز تماس نسیم آموزش داده شده است.

آموزش راه اندازی سیپ ترانک آسیاتک

جهت راه اندازی و کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک در مرکز تلفن ویپ به شکل زیر عمل میکنیم و پارامترها را به این شکل تنظیم می کنیم. مرکز تلفن های مختلف از جمله استریسک، الستیکس، ایزابل و فری پی بی ایکس عموما از یک استاندارد پیروی می کنند و پارامترها ملاک کانفیگ هستند.

در این قسمت نحوه کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک با مراکز تلفن معروف و مرسوم توضیح داده شده است.

1- مرکز تلفن نسیم

کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک

کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک

نکته قابل توجه این است در صورتی که سیپ ترانک در حالت دوم تحویل گردد نیازی به نوشتن یوزر و پسورد و همچنین Register string نمی باشد. در ضمن باید آی پی هاست به 185.98.113.123 تعییر یابد.

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مدیر سایت
تلینا مرجعی جهت معرفی و خرید سرویس‌های تلفنی نسل جدید می‌باشد. با کمک تلینا می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت‌ها، نحوه سرویس‌دهی‌، مزایا، معایب و … هر اپراتور تلفن ثابت را بررسی و مقایسه نموده و هوشمندانه خرید کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    همین الان فرم زیر را پر کنید ...

    اگر تمایل دارید دموی نرم افزار را برایتان ارسال کنیم.