خط تلفن و سیپ ترانک داتک

رهام داتک

درباره رهام داتک

گروه شرکتهای داتک درسال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت رایانه ای به ثبت رسید و فعالیت خود را درزمینه نرم افزار و شبکه های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت رهام داتک به تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بیسیم گسترش یافت به گونه ای که در سال ۱۳۷۴ اقدام به راه اندازی اولین لینک‌های ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی کرد. رهام داتک درسال ۱۳۸۰ مجموعه شرکتهایی را تاسیس کرد که هم اکنون تحت عنوان گروه شرکت های داتک اقدام به ارائه انواع خدمات اینترنتی درسطح کشور می‌نمایند.

اینک نزدیک به دو دهه است که این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال درصنعت ICT، توانایی تامین انواع نیازهای ارتباطی موجود در بازار را دارد و هم اکنون بخش وسیعی از خدمات اینترنتی در سطح شهر تهران توسط گروه شرکتهای داتک ارائه می‌شود.

توانمندی های رهام داتک

میزان توانمندی های شرکت های اینترنتی در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی ارائه آن به کاربران، یکی از مهمترین مزیت های رقابتی در بازار اینترنت است. رقابت در بازار خدمات دسترسی به اینترنت، موجب شده تا شرکت ها با ارائه خدمات کیفی تر و سریع تر، مشتریان موجود خود را به مشتریان وفادار مبدل کنند و براساس یک برنامه مشخص به افزایش سهم بازار خود بپردازند.

بر همین اساس عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران، این همان موضوعی است که باعث شده تا داتک طی یک دهه گذشته به یک شرکت بزرگ و قدرتمند در عرصه خدمات اینترنتی مبدل شود.

گروه شرکت های داتک از توانمندی لازم برای ارائه راه حل های امنیتی شبکه، برخوردار است و با ایجاد سیستم soc گام بزرگی جهت مدیریت، نظارت و کنترل امنیت اطلاعات براساس استاندارد های پذیرفته شده بین المللی برداشته است.

ارائه کمک جهت تهیه گزارش های سازگاری (compliance) برای بازرسان امنیتی از طریق اطلاعات جمع آوری شده، داشتن یکی از برترین برند های تجاری در حوزه ICT کشور، راه اندازی اولین شبکه بی سیم بدون دید مستقیم کشوردر سال 83، راه اندازی اولین شبکه WIMAX کشور در سال 1388 و برخورداری از دانش و تجربه طراحی شبکه های سلولی نیز از دیگر توانمندی های این شرکت اینترنتی است.

در عین حال قابلیت ارائه راهکارهای ارتباطی مبتنی بر IP شامل Messaging , voice و ارائه سرویس های VPNManaged و Managed Network و همچنین توان ارائه سرویس های Managed Storage شامل : Hosting, Data Mining , Storage و Data Warehousing و برخورداری از مجهز ترین و مدرن ترین مراکز اطلاعات داده ( Data Center ) که قادر است تا Gb 5 پهنای باند را پشتیبانی کرده و تبادل اطلاعات یک میلیون کاربر را مدیریت کند.

این شرکت، طراحی، پیاده سازی و راه اندازی مجهزترین سیستم جامع پشتیبانی عملیات سازمانی (OSS) به منظور IP-Based شدن بستر فعالیت شرکت ،ارتباط الکترونیکی با مشتریان و آگاهی این مشتریان از وضعیت سرویس های دریافتی و همینطور، دارا بودن یکی از بزرگترین Center Contact های کشور جهت پاسخگویی شبانه روزی و بی وقفه به مشترکین سرویس های ADSL ، Wireless ، Dial-up ،VOIP نیز از جمله توانمندی های گروه شرکت های داتک است.

بهره مندی از یکی از مجهزترین NOC های کشور جهت مدیریت، نظارت و کنترل شبکه های Wireless و ADSL در سطح تهران و کشور، اتصال به شبکه جهانی اینترنت از طریق فیبر نوری کشور با پهنای باند بیش از 4Gbps ، برخورداری از باندهای فرکانس اختصاصی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ICT جهت ارائه سرویس های بی سیم با فناوری های مختلف در سطح شهر تهران برخورداری از شبکه Metro Ethernet بی سیم در سظح شهر تهران با ظرفیت یک گیگابیت بر ثانیه، نیز از دیگر امکانات و توانایی های این گروه است که باعث شده تا سهم قابل توجهی از مشتریان وفادار بازار اینترنت را در دست بگیرد.

با خطوط داتک و سیپ ترانک داتک می توانید

به صورت رایگان و نامحدود با هر شماره دیگر و بدون استفاده از ترافیک سرویس اینترنت خود تماس بگیرید.

از تعرفه بسیار اقتصادی برای انواع مکالمات برون شبکه ای لذت ببرید.
به تعداد مورد نیازتان خط تلفن ثابت دریافت نمایید.
با هر شماره ای در هر نقطه از ایران و جهان به راحتی تماس بگیرید.
از پشتیبانی خدمات در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز بهره مند شوید.
با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی همراه، تلفن ثابت را همراه خود داشته باشید.
به راحتی فکس ارسال و دریافت نمایید.
با شماره های اضطراری ۱۲۵ و … رایگان تماس بگیرید
از امکان Call Conference و Call Forwarding استفاده نمایید.

تلفن ثابت داتک چیست؟

سرویس داتک تل راهکار تلفن ثابت داتک می باشد که برای کاربران این امکان را فراهم می آورد که تمامی ارتباطات تلفنی خود را بر روی بستر اینترنت و با پروتکل VOIP برقرار کنند و با هر شماره تلفنی در ایران و جهان تماس گرفته و از کیفیت بالای مکالمات لذت ببرند.

سرشماره تلفن داتک

داتک بزودی سرشماره خود را بصورت عمومی اعلام می نماید.

تاکنون چند صد کسب و کار، تلینا را برای خرید سرویس تلفن ثابت انتخاب کرده‌اند.

امیدواریم انتخاب شما هم باشیم.

    همین الان فرم زیر را پر کنید ...

    اگر تمایل دارید دموی نرم افزار را برایتان ارسال کنیم.