آموزش کانفیگ سیپ ترانک شاتل با مرکز تلفن

سیپ ترانک شاتل

سرویس تلفن ثابت شاتل چیست؟

تلفن سازمانی با هدف بهبود کیفیت تماس‌ها و کاهش هزینه‌های سازمان در اختیار کسب و کارها قرار گرفته است. این راهکار که بر بستر شبکه سیپ ترانک شاتل (SIP-Trunk) ارایه می‌شود امکان ارایه در هر موقعیت مکانی را داراست. حتی در جاهایی که خطوط تلفن معمولی غیرقابل ارایه باشند.

قیمت سیپ ترانک و تلفن ثابت شاتل چقدر است؟

حق امتیاز این خطوط بسیار ارزان‌تر و تعرفه مکالمه‌ی آن‌ها نیز کم‌تر از تعرفه دیگر ارایه‌کنندگان خدمات تلفن ثابت است. ضمن آن‌که در صورت تغییر آدرس کسب و کار شماره تلفن‌های خریداری شده همچنان در مالکیت آن کسب و کار باقی می‌ماند. در کنار همه این مزایا، استفاده از راهکار تلفن ثابت سازمانی، امکان بهره‌مندی از دیگر راهکارهای جامع را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند.

قیمت شماره تلفن های شاتل 200 هزار تومان و قیمت هر کانال (مکالمه همزمان) 100 هزار تومان می باشد که در بسته های 5، 10، 20، 30 و … قابل تهیه می باشد. لازم به ذکر است این هزینه ها بصورت یکبار پرداخت هستند و ارزش افزوده به قیمت نهایی اضافه می شود.

این اپراتور با حذف مراحل اداری و کوتاه کردن فرآیند پیاده‌سازی، این راهکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای کسب و کارها عملیاتی می‌کند.

سرشماره استانی شاتل 9100 و 9132 می باشد. همچنین برای خرید سیپ ترانک شاتل کلیک کنید. در ادامه راه اندازی سیپ ترانک شاتل با مرکز تلفن های مرسوم مانند استریسک، الستیکس، ایزابل و مرکز تماس نسیم آموزش داده شده است.

شاتل تاک چیست؟

اپلیکیشن شاتل تاک ویژه مشتریانی‌ست که هم اینک مشترک یکی از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل هستند و مایل‌اند از خدمات شاتل‌تاک خانگی با یک شماره اختصاصی جدید بر روی گوشی هوش‌مند خود بهره‌مند شوند. در نظر داشته باشید استفاده از اپلیکیشن شاتل تاک تنها در شبکه شاتل امکان‌پذیر است.

آموزش راه اندازی سیپ ترانک شاتل

جهت راه اندازی و کانفیگ سیپ ترانک شاتل در مرکز تلفن ویپ به شکل زیر عمل میکنیم و پارامترها را به این شکل تنظیم می کنیم. مرکز تلفن های مختلف از جمله استریسک، الستیکس، ایزابل و فری پی بی ایکس عموما از یک استاندارد پیروی می کنند و پارامترها ملاک کانفیگ هستند.

host=185.73.1.4
type=peer
qualify=yes
context=from-trunk

کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک

کانفیگ سیپ ترانک آسیاتک

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مدیر سایت
تلینا مرجعی جهت معرفی و خرید سرویس‌های تلفنی نسل جدید می‌باشد. با کمک تلینا می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت‌ها، نحوه سرویس‌دهی‌، مزایا، معایب و … هر اپراتور تلفن ثابت را بررسی و مقایسه نموده و هوشمندانه خرید کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    همین الان فرم زیر را پر کنید ...

    اگر تمایل دارید دموی نرم افزار را برایتان ارسال کنیم.