تاثیرات به کارگیری مرکز تلفن ابری در پیشرفت استارت آپ ها

تاثیرات به کارگیری مرکز تلفن ابری در پیشرفت استارت آپ ها

با گذشت زمان مفهوم رایانش ابری در حوزه کسب و کار بسیار تأثیرگذار بوده به خصوص در راه اندازی، توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی یا مبتنی بر اینترنت این تأثیر بیشتر و عمیق تر به نظر می رسد.

از گذشته تا کنون بسیاری از شرکت ها، بخش زیادی از سرمایه های خود را صرف خریدن سرورهای اختصاصی، کسب مجوزهای نرم افزارهای مختلف و از این قبیل موارد می کردند، با وجود رایانش ابری، کارآفرینان در حوزه های گوناگون قادر خواهند بود با سرمایه کمتری در کار آغاز کنند و سرمایه گذاران هم ریسک کمتری را متحمل شود.

با مرکز تلفن ابری تلینا دغدغه های کسب و کار های آنلاین خود را به حداقل برسانید

صاحبان کسب‌­وکار هر روزه با چالش­‌ها و موضوعات گوناگونی روبرو هستند و تمایل دارند تا آنها را با مناسب ترین روش ممکن رفع کنند، در موضوعات مرتبط با مدیریت چالش های پیش رو از کاهش هزینه­‌ها، منابع انسانی و نیروهای متخصص گرفته تا موضوعاتی نظیر تداوم کسب­‌وکار که شاید در شرایط و روزها بیش از پیش مورد توجه صاحبان بیزینس قرار گرفته است.

یکی از مهمترین دغدغه­‌ها که همیشه مورد توجه مدیران قرار می گیرد، بحث مدیریت و کاهش هزینه‌­هاست، ما در تلینا برای کاهش هزینه­‌های سازمان­‌ها راه­ حل های گوناگونی را ارائه کرده ایم، که یکی از این راه حل‌­ها پیاده سازی مراکز تلفن یا مرکز تماس بر پایه ابر برای سهولت هر چه بیشتر سازمان شما!

راه کار ارائه شده توسط تلینا برای شما چیست؟

فضای ابری یکی از بهترین راهکارهای ارائه زیرساخت لازم برای خدمات آنلاین و اینترنتی خواهد بود، که با راه اندازی و بهره گیری از فضای ابری برای کسب و کار آنلاین خود، دیگر نیازی به تهیه تجهیزات سخت افزاری از جمله سرور و تجهیزات مربوط به آن را نخواهید داشت و به راحتی و بر اساس میزان نیاز کسب و کار خود، از فضای ابری موجود بهره مند خواهید شد؛ بدین ترتیب شما صاحبان کسب و کارها که تمایل به رشد بیشتر را دارید و همین طور تصمیم به توسعه حوزه فعالیتتان را دارید، دیگر دغدغه ای از بابت کمبود منابع سخت افزاری برای پاسخگویی به کاربران خود را نخواهند داشت.

مهم ترین مزیت سرویس های ابری را ارائه سرویس پایدار و متناسب با نیاز کسب و کارهای نوپا عنوان کرد سرویس های ابری برای کسب و کارها، سرویس های مفید و کاربردی هستند، وقتی از فضای ابری استفاده می کنند کسب و کار مجازی بر اساس میزان استفاده اش هزینه نیز پرداخت خواهد کرد، از این رو صرفه جویی در هزینه ها را نیز شاهد خواهیم بود.

بهره گیری از رایانش ابری در کسب کار اینترنتی با چه مزیت هایی همراه خواهد بود؟

 • عدم نیاز به داشتن زیرساخت های شبکه ای
 • به حداقل رسیدن هزینه سخت افزاری تقریبا نزدیک به صفر
 • به وجود آمدن شرایطی برای ارتقاء منابع به شکل نامحدود
 • افزایش امنیت در سطوح گوناگون
 • ایجاد بستری برای ارتقا و ( بهبود ) که زمینه ساز فرصت های رقابتی برای شما خواهد بود.
 • و…

آیا رایانش ابری می تواند در کسب و کار شما مفید واقع شود؟

به کارگیری از قابلیت های رایانش ابری رابطه بالقوه ای با میزان هزینه هایی که قرار است، در کسب و کارتان سرمایه گذاری شود را دارد لذا تصمیم گیری در رابطه با انتقال سرویس به ابر با توجه به بررسی و تحلیل در رابطه با اهداف کسب و کار مربوطه و چشم انداز آینده آن در کنار اهمیت انعطاف پذیری و دسترس پذیری سرویس و خدمت مورد نظر صورت پذیرد.

در چه مواردی رایانش ابری می تواند برای شما و کسب و کارتان مفید واقع خواهد شود؟

 • زمانی که امنیت برای اطلاعات شما حیاتی می باشد.
 • زمانی که حجم داده و اطلاعات شما بالا بوده و یا قرار است در طی مدت زمانی افزایش یابد.
 • هنگامی که بروز مشکلات سخت افزاری و تاثیرات آن بر روی کسب و کار شما غیر قابل تحمل می باشد.
 • در صورتی که نیاز به ارتقاء منابع در کوتاه ترین زمان ممکن را داشته باشید.

زیرساخت و سرویس های ابری از آن جهت مهم هستند، که اگر کسی قصد راه اندازی کسب و کار آنلاینی را داشته باشد، دیگر نیازی به راه اندازی این زیرساخت و ماژول ها نخواهد بود و براحتی می تواند از وجود آنها استفاده کند.

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین الان فرم زیر را پر کنید ...

  اگر تمایل دارید دموی نرم افزار را برایتان ارسال کنیم.