مزایای راه اندازی خطوط تلفن هوشمند IN

خطوط تلفن هوشمند IN

شاید تا همین چند سال قبل که حتی اسم خطوط تلفن هوشمند IN به گوشمان چندان آشنا نبود، راه اندازی کسب و کار آنلاین و از آن مهم تر بازاریابی و معرفی آن به دیگران کار سخت، زمان بر و طاقت فرسایی بوده است. اما پیشرفت تکنولوژی و بستر فضای مجازی نه تنها عرصه های نا محدودی را به روی کسانی که می خواهند فعالیت کارآفرینی خود را آغاز کنند گشوده است، بلکه ابزارهای بسیار کاربردی و کم هزینه ای را نیز برای بازاریابی در اختیار کارآفرینان قرار می دهد. به گفته دیگر خود هم هدف است و هم وسیله.

بنابراین فرصت بسیار خوبی ایجاد شده است تا بتوانیم با کمترین هزینه و ریسک و در کمترین زمان، کسب و کار آنلاین مورد علاقه خود را راه اندازی کنیم و در آن موفق باشیم. اولین قدم برای شناخت فرصت های ایجاد شده در خطوط تلفن هوشمند IN، شناخت مزیت های راه اندازی این سرویس در فضای مجازی است. کارآفرینی آنلاین مزایای خاص خود را ارائه می دهد که در اینجا به آنها اشاره می کنم.

شروع کار از همین لحظه

برخلاف کسب و کارهای عادی و فیزیکی که به آنها آجر و ملات (Bricks and Mortar) نیز گفته می شود، راه اندازی کسب و کارهای آنلاین از جمله خطوط تلفن هوشمند IN زمان چندانی از شما نمی گیرد. در شرایط یکسان و پس از نهایی شدن طرح کسب و کار، برای راه اندازی یک کسب و کار عادی شما ابتدا باید زمان زیادی را صرف پیدا کردن فضای کاری مناسب و سپس زمانی را برای تغییر دکوراسیون و چیدمان آن محل صرف کنید.

باید لوازم اولیه ای را تهیه کنید و موارد بسیاری دیگر را اجرا کنید. بنابراین نه تنها شروع به کار فرایندی زمان بر است، بلکه بعد از آن نیز زمان زیادی برای عملیاتی شدن کسب و کار تا رسیدن به فروش می بایست صرف کنید. در صورتی که می توانید استارت خطوط تلفن هوشمند IN را از منزل خود آغاز کنید.

هزینه بسیار پائین راه اندازی خطوط تلفن هوشمند IN

برای بسیاری از مشاغل، مکان مناسب فعالیت باید حتماً دارای ویژگی های خاصی باشد. به عنوان مثال یک مغازه فروش البسه به احتمال زیاد در یک کوچه محلی شانس چندانی برای موفقیت ندارد (در شرایط عادی و بدون استفاده از ابزارهای بازاریابی اینترنتی)، چراکه افراد کمی از جلوی مغازه او گذر می کنند.

بنابراین اگر صاحب آن کسب و کار بخواهد کار خود را ارتقاء دهد باید در مکانی پر تردد تر فضای کاری خود را شکل دهد. تهیه یک ملک تجاری (چه رهن و اجاره و چه خرید در مراحل بعدی) در این حالت بسیار گران قیمت خواهد بود. همچنین هزینه فراوانی برای تجهیز این مکان نیز باید صرف شود.

در مقابل شما می توانید با پرداخت مبلغی بسیار کمتر در مقایسه با مشاغل سنتی امکان راه اندازی خطوط تلفن هوشمند IN (کسب و کار آنلاین) خود را داشته باشید.

شما رییس خود هستید!

مانند همه انواع کارآفرینی‌ها، راه اندازی خطوط تلفن هوشمند IN افراد را مستقل می‌کند. آنها خود ریس خود هستند. و این نکته مهمی است که افراد دوست دارند برای خود کار کنند و نه دیگران. هیچ‏ کس به شما نمی‏ گوید که چه کنید چطور کار کنید. هیچ‏ کس از شما سؤالی‏ نمی‏پرسد، از کار شما شکایت نمی‏کند، شما را به ‏دلیل تأخیرتان‏ توبیخ نمی‏کند، نمی‏گوید که چرا کاری را انجام نداده ‏اید، چرا کاری را انجام داده ‏اید و … اگر شما هم از این نوع افراد هستید راه اندازی خطوط تلفن هوشمند IN می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

البته فراموش نکنید که انظباط و برنامه ریزی برای هر کاری از جمله خدمات خطوط تلفن هوشمند IN لازم و ضروری است و باید مواظب باشید که در این تله نیفتیم.

وقتی در خوابید نیز پول درمی‌آورید!

تقریبا امکان خودکار سازی همه فعالیت‌ها در خطوط تلفن هوشمند IN وجود دارد و این باعث می‌شود که حضور شما عمدتا محدود به تولید محتوا، برنامه ریزی، راه‌اندازی و پیگیری‌ها شود. چیزی شبیه خلبان خودکار که فقط برای بلند شدن و نشستن نیاز به حضور خلبان هست و باقی مدت پرواز توسط سیستم ها هواپیما هدایت می‌شود.

بنابراین وقتی در محل کسب و کار خود حضور نداریم، مسافرتیم یا حتی در خواب هستیم مشتری به شماره تماس ما مراجعه کرده خدمات ما را می‌بیند، نیازمندی خود را اعلام و خدمات مورد نظر را دریافت می کند.

از کار کردن لذت می برید!

این یکی از بزرگترین محاسن راه اندازی کسب و کارهای آنلاین است چون اکثر مردم به شغلی مشغول هستند که آن را دوست ندارند و از روی اجبار آن را انجام می دهند.

ولی کسب و کارهای برخط از جمله خدمات خطوط تلفن هوشمند IN بر اساس علاقه و توانمندی های افراد شکل می‌ گیرند و اگر غیر از این باشند محکوم به شکست هستند. بنابراین همواره مشغول کاری هستید که عاشق آنید.

از خانه خود خارج نشوید!

یکی از مزایای خطوط تلفن هوشمند IN مستقل بودن از مکان است. این امر کمک می کند تا همه ی افراد آن بتوانند کارهای خود را از هر محلی که به اینترنت دسترسی دارند انجام دهند. علاوه بر آن دیگر زمانی را در ترافیک از دست نخواهیم داد و هزینه ای را برای ایاب و ذهاب یا تهیه لباس های اداری نخواهیم پرداخت.

زمان در اختیار شما است!

یکی از مزایای خدمات خط تلفن هوشمند IN مستقل بودن از زمان است. هنگامی که برای دیگران کار می کنیم باید به قواعد زمان کاری آنها پایند باشیم ولی وقتی برای خود کار می‌کنیم همانطور که در مورد اول گفته شد خودمان برنامه های کاری را زمانبندی می‌‌کنیم.

البته این به این معنا نیست که هر روز هر وقت دلمان خواست کار می‌کنیم بلکه بدین معنا است که زمان کارها را ما مشخص می‌کنیم. مثلا اگر جز افرادی هستیم که در روز مشغل های دیگری داریم یا از افرادی هستیم که شب ها بهتر کار می کنیم می توانیم ساعت کاری خود را از 8 تا 12 شب قرار ‌دهیم.

در حالی که اگر قرار بود بک کسب و کاری سنتی داشته باشیم یا برای یک کاسبی سنتی کار کنیم دیگر این امر امکان پذیر نخواهد بود. باز تکرار می‌شود زمانبندی در اختیار ما است ولی باید به یک زمان بندی تعیین شده پایبند باشیم و از بی نظمی جلوگیری کنیم.

پول بیشتری به دست می‌آورید!!

اگر خطوط تلفن هوشمند IN را درست اداره کنیم قطعا پول بیش تری از این که برای دیگران کار کنیم به دست خواهیم آورد. علت این امر چند چیز است:

– بدیهی است در هر کسب و کاری ارزشی که افراد ایجاد می ‌کنند باید بیش از حقوقی باشد که می ‌گیرند در غیر این صورت آن شرکت ورشکست می‌شود. بنابراین ارزشی که ما برای شرکت ایجاد می‌کنیم بیش‌تر از آن پولی است که دریافت می‌کنیم. اگر برای خود کار کنیم کل پول را دریافت خواهیم کرد.

– همانطور که گفته شد بسیاری از کارها قابل خود کار سازی است پس هزینه‌ها نسبت به کسب و کارهای سنتی کاهش می یابد.

– هزینه های بالا سری فردی مانند ایاب و ذهاب، لباس، تعمیر و بیمه اتومبیل و غیره و هم چنین هزینه های کاسبی مانند محل کار، تجهیزات اداری، آب و برق و امثال آن نیز کاهش می یابد.

محیط کارتان را خودتان انتخاب می‌کنید!

بعضی ها محیط کارشان را دوست ندارند. فضا، نور، رنگ بندی و … هنگامی که در یک محل کار می کنیم در اختیار ما نیست. با همکاران نیز ممکن است اختلاف نظر و عقیده داشته باشیم. یا از آنها به هر دلیلی خوشمان نیاید ولی به هر حال باید آن ها را تحمل کنیم. خطوط تلفن هوشمند IN را می‌شود یک نفره اداره کرد یا حداقل اش این است که خودمان همکاران خود را انتخاب می‌کنیم.

می‌توانید همزمان دارای چند شغل باشید!

اختیار برنامه ریزی و زمانبندی، امکان خودکارسازی فعالیت ها، کاهش بالاسری‌ها و هزینه‌ها به ما این امکان را می‌دهد که بتوانیم چندین کسب و کار آنلاین را هم زمان اداره کنیم و این به معنای داشتن چندین منبع درآمدی است و دریافت پول بیشتر است. البته به یاد داشته باشیم که با یک دست بیش از یک هنداونه بر نداریم و اول فقط با یک کسب و کار آنلاین شروع کنیم.

بعد از مدتی که آن کار سر و سامان گرفت و نیاز کمتری به حضور ما داشت آن وقت کسب و کار دوم را شروع کنیم و همین طور الی آخر. طبیعتا این کار نیز نامحدود نیست و یک نفر نمی‌تواند در آن واحد تعداد زیادی کسب و کار آنلاین را درست اداره کند ولی نسبت به مشاغل سنتی دیگر در تعداد بیش‌تر می‌توان انجام داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

علی هوشمند مقدم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    همین الان فرم زیر را پر کنید ...

    اگر تمایل دارید دموی نرم افزار را برایتان ارسال کنیم.